Angličtina pre deti a mládež: Prečo je jazykový pobyt na Malte životná skúsenosť?

  • Home
  • BLOG
  • Angličtina pre deti a mládež: Prečo je jazykový pobyt na Malte životná skúsenosť?
04 apr
Angličtina pre deti a mládež: Prečo je jazykový pobyt na Malte životná skúsenosť?


Hovorí sa, že investícia do vzdelania nikdy nie je na stratu. S učením sa cudzích jazykov to platí dvojnásobne. Tak prečo nezačať už od detstva? Okrem toho, na ktorom mieste sa dá angličtina pre deti a mládež spojiť so zábavou a vzdelávaním, než na Malte?

Dnešný svet plynie rýchlym tempom a aj keď hodiny tikajú rovnako, pracovné a častokrát súkromné sny sa odďaľujú neznalosťou jazyka. Učenie sa cudzích jazykov od najmladšieho veku je preto predprípravou do života.

Angličtina pre deti a mládež: JPrečo je jazykový pobyt na Malte ako životná skúsenosť

Angličtina pre deti a mládež učí samostatnosti a zodpovednosti

Spojenie angličtiny a dovolenky plnej nových priateľstiev, či zážitkov. Toto všetko ponúkajú jazykové pobyty na Malte, kde nechýba pevná základňa anglického jazyka. Zábava počas letných prázdnin a aktívne využitie jazyka sú zaručené. Jednoduchá návšteva pamiatok, alebo pláží sa tak stáva priestorom pre prekonanie komunikačných bariér a učenia sa samostatnosti. Pre deti od 8-13 rokov sú ideálnou voľbou týždňové, pre mládež vo veku 14-20 rokov naopak dvojtýždňové pobytyOkrem toho sú jazykové pobyty prispôsobené každej peňaženke, či už ide o ubytovanie v hostiteľských rodinách, alebo 4* rezorte.

Angličtina pre deti a mládež: Jazykový kurz v zahraničíSpoznávanie odlišnej kultúry

Zvuky vĺn Maltu sprevádzajú denne a angličtina sa ozýva z každého rohu. Na ostrove sa nájdu kulisy Pepka Námorníka, modré lagúny aj historické pamiatky. Jazykové pobyty na Malte tak ponúkajú možnosť nielen zlepšenia anglického jazyka, ale aj spoznania odlišnej kultúry a života.

Jazykový pobyt na Malte

Návšteva medzinárodnej školy ukončená certifikátom

Medzinárodná škola ESE je najvýznamnejšia jazyková škola na Malte. Vysoké štandardy a kvalitný kurz angličtiny ukončený certifikátom, ako aj angličtina pre deti a mládež sú hlavnou prioritou. Jazykový pobyt na Malte je tak počas vopred stanovených termínoch zabezpečený nielen skúseným „Bestest“ sprievodcom, ale aj 24 h núdzovým školským servisom. Škola ponúka možnosť spoznať ľudí z rôznych kútov sveta a nadobudnúť tak zahraničné kontakty. Tie sa môžu pretvoriť do kamarátstiev na medzinárodnej úrovni.

Angličtina pre deti a mládež: Jazykové kurzy na Malte

Angličtina na Malte: Jazykové pobyty v zahraničí

Vyberte si jeden z našich jazykových pobytov, skupinových pobytov, alebo jazykových certifikátov pod vedením kvalifikovaných lektorov.

Komentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *