CERTIFIKÁTY

Celosvetovo uznávané certifikáty ako plus do budúcnosti

Vo všeobecnosti platí, že všetko, čo urobíš pre seba a svoje vzdelanie navyše, raz určite niekto ocení. Chystáš sa na štúdium do zahraničia alebo máš záujem o lukratívnu prácu? NEZABÚDAJ BYŤ STÁLE O KROK VPRED! Certifikáty, ktoré môžeš získať u nás, sú celosvetovo uznávané a slúžia na celý život. V budúcnosti to totiž určite oceníš nie len ty, ale aj tvoj budúci zamestnávateľ.

 Prečo je výhodné získať certifikát?
  • Veľké plus pri záujme o prácu alebo štúdium v zahraničí ale aj na Slovensku
  • Posilnenie a rozšírenie doterajších jazykových znalostí
  • Interaktívna forma vzdelávania a dôsledná príprava na skúšku
  • Kvalifikovaní lektori, ktorí ťa pripravia na samotné skúšky
Prípravné Cambridge kurzy ti otvoria možnosti

Skúšky, ktoré ponúkajú rôzne úrovne anglického jazyka, sú riadne uznané zamestnávateľmi a univerzitami. Tak už nemáš na čo čakať. Ak túžiš po štúdiu či práci v zahraničí, certifikát ti pomôže ísť si za svojim snom.

Tvoj najlepší akademický rok môže začať!

Vo výbere dátumu začatia kurzu akademického roka máš v rukách úplnú flexibilitu. Všetky prípravné kurzy na skúšky môžeš absolvovať za predpokladu, že máš požadovanú jazykovú úroveň pre príslušný kurz. Na výber sú dve možnosti, ako akademický rok absolvovať a to jazyková trieda alebo špeciálna trieda. V prvom prípade sa zameriaš na 4 základné jazykové oblasti. Posilníš si slovnú zásobu a gramatiku. Ten pocit istoty pri komunikácii sa ti bude zaručene páčiť. V druhom prípade ide o výber z troch špecializovaných oblastí. Podľa potreby zlepšiť si angličtinu si svoju oblasť vyberieš ľubovoľne.

Medzinárodný rok na Malte, ako vstupenka na zahraničnú univerzitu 

Ak máš záujem o štúdium v zahraničí, v anglicky hovoriacich krajinách, tvoje prijatie môže byť vďaka štúdiu na Malte oveľa rýchlejšie a jednoduchšie. Nezabúdaj, že s kvalitným certifikátom, si o krok pred tvojou konkurenciou.

Čo môžeš vďaka kurzu získať:
  • Posilnenie angličtiny
  • Zlepšenie zručností potrebných pre akademický úspech
  • Možnosť pravidelnej konzultácie s kvalifikovanými lektormi
  • Študentská podpora, prístup do vzdelávacieho systému a ešte omnoho viac
  • Po skončení programu na teba čaká certifikát, ale aj akademický prepis, ktorý ti prinesie podrobnosti o tvojom výkone.