INŠPIRUJ SA NAŠIM VÝBEROM DARČEKOV PRE KAŽDÉHO, KTO SI CHCE ZLEPŠIŤ ANGLIČTINU

  • Home
  • BLOG
  • INŠPIRUJ SA NAŠIM VÝBEROM DARČEKOV PRE KAŽDÉHO, KTO SI CHCE ZLEPŠIŤ ANGLIČTINU
17 dec


Vianoce spolu so svojou pokojnou a čarovnou atmosférou už klopú na dvere a Ty stále nemáš darčeky pre sestru, bratu, mamu, otca, kamaráta…? Nechaj sa inšpirovať našim výberom, nakupuj vianočné darčeky s prehľadom a vyhni sa tak predsviatočnému zhonu, ktorý posledné dni číha z každého rohu. PS: A ak sa s výberom darčekov naozaj neponáhľaš, niektoré z nich získaš aj pár hodín pred vianočnou večerou.

ONLINE KURZ ANGLIČTINY

Učenie sa angličtiny z pohodlia domova? Dá sa to, absolvovaním programu online kurzov angličtiny v sprievode s kvalifikovanými lektormi z rôznych kútov sveta. Online vzdelávanie ponúka maximálnu flexibilitu a pohodlie, keďže prístup k platforme e-learningu máš z akéhokoľvek zariadenia. Čo to znamená? Angličtinu sa môžeš učiť kdekoľvek a kedykoľvek, či už pri cestovaní vlakom, vysedávaní doma, alebo vychutnávaní si kávy v kaviarni. V prípade záujmu o online kurzy angličtiny nás neváhaj kontaktovať.

JAZYKOVÝ KURZ PRIAMO NA SLNEČNEJ MALTE

Slnko, teplo a a angličtina? Daruj jazykový kurz priamo na slnkom zaliatej Malte, kde si angličtina našla svoj domov a poteš tak seba, alebo svojich blízkych neuveriteľným zážitkom. Vyber si zo širokého výberu jazykových pobytov šitých presne na mieru a zapoj sa tak do medzinárodného jazykového programu. Spoznaj študentov z rôznych kútov sveta, objak tajné zákutia Malty, vzdelávaj sa v atraktívnom prostredí a zabav sa prostredníctvom mimoškolských aktivít. Po absolvovaní každého kurzu získa absolvent navyše celosvetovo platný certifikát, ktorého platnosť trvá do konca života nositeľa.

ANGLIČTINA PRE NAJMENŠÍCH? HRAVOU FORMOU HRY

Hravá forma poznávania prostredníctvom farieb, číslic, obrázkov… je ideálnym spôsobom výučby detí v školskom a rovnako aj v predškolskom veku. Zábavné, edukačné a interaktívne hry s ľahkosťou napomáhajú deťom vo vzdelávaní a rovnako aj v ich samotnom rozvoji. Hra Kúzelné čítanie – Hravá angličtina navyše obsahuje anglické slovíčka a jednoduché vety nahovorené rodenými hovorcami, ktoré pomôžu vo výučbe angličtiny nielen deťom, ale častokrát aj dospelým.

KNIHY – ANGLIČTINA PRE SAMOUKOV

Knihy sú skvelým spôsobom ako sa naučiť niečo nové, alebo sa zdokonaliť v už nadobudnutých vedomostiach. Ponúkajú rozšírenie slovnej zásoby prostredníctvom svetovej beletrie v anglickom jazyku, či dokonca vo viacjazyčnom prevedení, alebo s edukačným zameraním. Stačí si prečítať pár strán denne a ponoriť sa do jedinečného príbehu, ktorý každá kniha ukrýva.

KURZY KORPORÁTNEJ ANGLIČTINY PRE NAJNÁROČNEJŠÍCH

Výstup v kariérnej oblasti života prostredníctom angličtiny? Jazykové kurzy v obchodnej, finančnej, či právnickej oblasti s profesionálnymi native speakermi priamo z odboru  napomôžu zlepšiť pracovné výhliadky a posilniť si predpoklad kariérneho rastu. Špeciálne navrhnuté študijné materiály navyše dopĺňa profesionálny prístup a interaktívna forma vzdelávania.

 

Komentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *